Chef menu z Farmy

Chef menu z Farmy

Tomáš Popp

Tomáš Popp

Tomáš Popp

Chef menu z Farmy připravil Tomáš Popp. Původně šéfkuchař, který se věnuje moderním trendům v gastronomii s důrazem na regionálnost, sezónnost a vysokou kvalitu surovin. Vnáší do gastronomie téma interakce životního stylu a životního prostředí, podpory místní ekonomiky a udržitelnosti krajiny.

Tomáš miluje vaření, ale věnuje se také surovinám. Provozuje Farmářské obchody v Plzeňském kraji, ve sdružení ENVIC koordinuje nejlepší farmářské trhy v České republice. Ty začal provozovat už v roce 2010 s biodožínkami. Jednoduše propojuje farmáře a výrobce vynikajícího jídla s kuchaři.

V roce 2016 Tomáš převzal vedení Národního týmu kuchařů a cukrářů. V roce 2018 s ním vyhrál světovou soutěž v Singapuru. Stejný rok se týmu povedlo obsadit osmé místo na Světovém poháru v Lucembursku. 

V Chef menu z farmy se můžete těšit na kvalitní lokální suroviny.

Chef menu z Farmy

Líčka na černém pivu

Líčka na černém pivu

Vepřová líčka z farmy Čečkovice dušená na černém pivu, gouda, marinovaná žlutá řepa z Mlýnu Podhora, křenový dresink, špenátové pesto a rukola.

Kuře & sýr Kaškaval

Kuře & sýr Kaškaval

Trhaná jemně zauzená kuřecí stehna, sýr kaškaval z Agrofarmy Červený Kameň, kukuřičný pikantní dresink, pečená rajčata, koriandr a salát little gem.

 

Previous Chef Menu

Festivalové hity Trentino Chef menu Dánské Chef menu Izraelské Chef menu Pyrenejské Chef menu Slovenské Chef menu Marcela Ihnačáka Portugalské Chef Menu Italské Chef Menu z Piemontských vinic Tyrolské Chef Menu Britské Chef menu Saint-Tropez Chef Menu Chef menu z Apulie Zimní Chef menu mistra české kuchyně Skandinávské Chef Menu Toskánské chef menu Jaro v Marche Alpské Chef Menu Martina Kortuse Chef menu Miroslava Kaliny Greek Style Asijské chef menu Rakousko-uherské zimní chef menu Hvězdná zima

Praha 1 - BB Koruna

Václavské náměstí 1
Na Příkopě 2
Praha 1
navigovat

Otevírací doba:

Pondělí - Sobota
08:00 - 23:00
Neděle
08:00 - 22:00

Konakty

M: 732 341 445
E: bb_pha_koruna@boulevard.cz